Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin

Celem Sklepu homestuff.pl jest sprzedaż pełnowartościowych i wysokiej jakości towarów a tym samym zadowolenie naszych Klientów (konsumentów). Jeśli z jakiś powodów stało by się inaczej, a Klient byłby niezadowolony z otrzymanego towaru, ma szereg praw z których może skorzystać. Nasze błędy naprawiamy zawsze na nasz koszt. Staramy się wykonywać naszą pracę starannie i jak najszybciej. Nigdy nie działamy celowo na niekorzyść naszych Klientów, a w razie jakichkolwiek problemów lub pytań jesteśmy do dyspozycji. Przestrzegamy wszystkich przepisów prawa polskiego mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego. Jeżeli jakikolwiek z punktów regulaminu wzbudza Twoje wątpliwości prosimy o kontakt.

 

 1. Właścicielem sklepu internetowego homestuff.pl dostępnego na stronie www.homestuff.pl (zwanego dalej Sklepem) jest firma Multitasking sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Boh, Warszawy 40 NIP 8522607194, REGON 321502090, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000512328, kapitał zakładowy spółki 105 000,00 zł. Adres do korespondencji: Multitasking sp. z o.o., Boh.Warszawy 40 lok. 2B1, 70-342 Szczecin

 2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.homestuff.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.).

 3. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz.1204 z późn.zm.) informujemy, że aby móc bez problemów korzystać z zakupów w naszym sklepie urządzenie Klienta, oprogramowanie tego urządzenia (system operacyjny) i peryferia podłączone do tego urządzenia powinny umożliwiać uruchomienie przeglądarki internetowej w zalecanej rozdzielczości ekranu: 1024 x 768 pikseli lub wyższej oraz umożliwiać wprowadzanie danych alfanumerycznych jak i poruszanie się za pomocą wskaźnika lub urządzeń o podobnym działaniu (np. ekran dotykowy z możliwością wyświetlania klawiatury systemowej). Ponadto, zgodnie z owymi przepisami informujemy, że umieszczanie przez Klienta na stronach internetowych naszego sklepu jakichkolwiek informacji o charakterze bezprawnym lub informacji naruszających dobre obyczaje, jest zakazane.

 4. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte 24 miesięczną gwarancją (o ile indywidualny opis przedmiotu nie stanowi inaczej) oraz zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. Niezależnie od gwarancji Kupującemu przysługują wszystkie prawa z tytułu rękojmi.

 5. Wszystkie ceny podane na stronie Sklepu są wyrażone w polskich złotych i są cenami brutto. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia.

 6. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów na terenie Polski za pośrednictwem strony internetowej www.homestuff.pl. Zamówienia przyjmowane są również mailowo (24h na dobę) lub telefonicznie pod numerem telefonu: 733004103 (pn-pt: w godzinach od 11:00 do 18:00, sob: 11-16).

 7. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

 8. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13:00, w soboty oraz w niedziele i święta, realizowane są w najbliższym dniu roboczym.

 9. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja Kupującego. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail, automatycznie generowaną przez sklep wiadomość ze szczegółami zamówienia.

 10. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się: w przypadku zamówień płatnych za pobraniem - w chwili otrzymania dodatkowego ich potwierdzenia elektronicznego (kliknięcia w odpowiedni link) lub otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem złożonego zamówienia,w przypadku zamówień płatnych z góry - w chwili wpływu należności na konto firmy lub w chwili otrzymania potwierdzenia o pozytywnej autoryzacji płatności przez serwis PayU.

 11. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem PayU.

 12. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

 13. Klient ma prawo zmiany lub anulowania zamówienia do momentu jego wysyłki. Anulowanie lub zmianę zamówienia należy zgłosić mailowo biuro@homestuff.pl lub telefonicznie 733004103.

 14. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Klientem następuje w momencie potwierdzenia zamówienia przez Kupującego. Umowa zawierana jest w języku polskim.

 15. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu.

 16. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz Poczty Polskiej (usługa kurierska 48h lub 24h) - wg dyspozycji klienta.

 17. Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku z reguły w ciągu 24 godzin (chyba, że indywidualny opis do danego produktu stanowi inaczej - przy każdym produkcie w sklepie istnieje uwaga "dostępność") od ich złożenia. Zamówienia złożone do godziny 13 realizowane są zazwyczaj w ten sam dzień roboczy. Czas dostawy uzależniony jest od wyboru pośrednika.

 18. Na wpłatę lub potwierdzenie zamówienia czekamy 7 dni, jeśli potrzebujesz więcej czasu - poinformuj nas o tym. Po 7 dniach i 3 nieudanych próbach kontaktu z Klientem towar cofany jest do magazynu, a zamówienie anulowane.

 19. Stawki opłaty za dostawę produktów są określone w zakładce "Płatności i wysyłka".

 20. Towar zakupiony w Sklepie można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia (można skorzystać ze wzoru) przed jego upływem. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa do odstąpienia od umowy towar zakupiony w naszym sklepie należy zwrócić niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia (mailowo na adres: biuro@homestuff.pl lub pisemnie na adres korespondencyjny sklepu (Multitasking sp. z o.o ul. Boh. warszawy 40 lok 2B1, 70-342 Szczecin). Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 21. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć na adres korespondencyjny firmy.

 22. Sklep gwarantuje zwrot całości wpłaconej kwoty w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego lub w inny ustalony z Kupującym sposób.

 23. Klient ma prawo do reklamacji towaru. Aby reklamować zakupiony produkt należy go odesłać na adres korespondencyjny Sklepu (Multitasking sp. z o.o ul. Boh.Warszawy 40 lok 2B1, 70-342 Szczecin) najlepiej po ówczesnym kontakcie telefonicznym bądź mailowym ze Sklepem.

 24. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, nie później niż w ciągu 7 dni od odbioru odesłanego towaru. Sklep zwraca kwotę w wysokości kosztu paczki pocztowej ekonomicznej wg cennika Poczty Polskiej

 25. Wcześniejszy kontakt ze Sklepem, dołączenie opisu niezgodności lub skorzystanie z formularza reklamacyjnego (wzór) pozwoli na sprawniejsze załatwienie reklamacji.

 26. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, chyba że zostało to wcześniej ustalone z Kupującym.

 27. Wszystkie dane klientów podawane podczas dokonywania zakupów lub/i rejestracji są przechowywane w chronionej bazie.

 28. Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.

 29. Administratorem danych jest firma Multitasking sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie,ul. Boh. Warszawy 40. Dane osobowe zbierane są w celu prawidłowej realizacji zamówienia.

 30. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny 733004103 lub e-mailowy na adres biuro@homestuff.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl