Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Program lojalnościowy

Doceniamy naszych klientów zarówno tych nowych jak i stałych. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu możemy podziękować za Wasze zaufanie i sprawić, że zakupy w naszym serwisie będą jeszcze przyjemniejsze, bo z niższymi cenami. Aby w nim uczestniczyć wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym sklepie. Aby zarejestrować się w sklepie homestuff.pl wystarczy podać adres e-mail, do którego przypisane będzie konto, resztę danych możesz uzupełnić przy składaniu zamówienia.

Zasady programu są proste i niezmienne.

  • Za każde 1 zł wydane w sklepie homestuff.pl otrzymasz 1 pkt. a każde 100 pkt. to 1% rabatu na cały asortyment na zawsze - punkty przyznawane są każdorazowo po zrealizowaniu zamówienia.
  • Na dobry początek, każdy zarejestrowany klient, który zapisze się do naszego newslettera otrzyma 500 pkt., czyli 5% rabatu - oczywiście na cały asortyment i na zawsze.
  • Jeżeli zapisałeś się do newslettera przed rejestracją konta w sklepie, musisz zrezygnować z newslettera i zapisać się ponownie już po zarejestrowaniu konta - rabat zostanie przypisany automatycznie. Pamiętaj, że zarówno wypisanie się jak i zapisanie do newslettera wymaga potwierdzenia linkiem wysłanym do Ciebie na podany adres e-mail.
  • Maksymalny próg rabatowy to 10% (1000 pkt.) - kolejne punkty nie będą już zwiększać rabatu ale na pewno docenimy wszystkich naszych zagorzałych klientów.

 W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji biuro@homestuff.pl tel 733004103.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl