Program lojalnościowy

Doceniamy naszych klientów zarówno tych nowych jak i stałych. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu możemy podziękować za Wasze zaufanie i sprawić, że zakupy w naszym serwisie będą jeszcze przyjemniejsze, bo z niższymi cenami. Aby w nim uczestniczyć wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym sklepie. Aby zarejestrować się w sklepie homestuff.pl wystarczy podać adres e-mail, do którego przypisane będzie konto, resztę danych możesz uzupełnić przy składaniu zamówienia.

Zasady programu są proste i niezmienne.

  • Za każde 1 zł wydane w sklepie homestuff.pl otrzymasz 1 pkt. a każde 100 pkt. to 1% rabatu na cały asortyment na zawsze - punkty przyznawane są każdorazowo po zrealizowaniu zamówienia.
  • Na dobry początek, każdy zarejestrowany klient, który zapisze się do naszego newslettera otrzyma 500 pkt., czyli 5% rabatu - oczywiście na cały asortyment i na zawsze.
  • Jeżeli zapisałeś się do newslettera przed rejestracją konta w sklepie, musisz zrezygnować z newslettera i zapisać się ponownie już po zarejestrowaniu konta - rabat zostanie przypisany automatycznie. Pamiętaj, że zarówno wypisanie się jak i zapisanie do newslettera wymaga potwierdzenia linkiem wysłanym do Ciebie na podany adres e-mail.
  • Maksymalny próg rabatowy to 10% (1000 pkt.) - kolejne punkty nie będą już zwiększać rabatu ale na pewno docenimy wszystkich naszych zagorzałych klientów.

 W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji biuro@homestuff.pl tel 733 00 41 03.

Sklep jest w trybie podglądu

Rzeczy, których używamy na co dzień w domu, pracy czy szkole powinny być praktyczne i trwałe ale czemu nie miałyby też cieszyć oka? Kto powiedział, że nie mogą dodać szczypty charakteru otoczeniu czy odrobiny humoru wykonywanym przy ich udziale czynnościom? W homestuff.pl znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz, akcesoria kuchenne, łazienkowe, zegary, gadżety, przedmioty codziennego użytku do domu, biura, szkoły  w pomysłowym, designerskim, czasami zaskakującym wykonaniu. Produkty z naszej oferty to również mnóstwo rewelacyjnych pomysłów na prezenty dla każdego i na każdą okazję - parapetówkę, urodziny, imieniny, pod choinkę lub od tak, po prostu, bez okazji!

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 

{nocache:f8e29214ba4f3cdcf14f62cb4a6fc573#0}
Sklep internetowy od home.pl